سفید اندیش

مرجع جدید ترین اخبار روز ایران و جهان

۷ نکته مهم برای یادگیری سریع‌تر برنامه‌نویسی

۱. با انجام این کار یاد بگیرید . همیشه هنگام یادگیری با کد بازی کنید

با هر سوژه جدید , هر چه زودتر شروع به بازی با کد کنید, سریع‌تر مفاهیم داده‌شده را یاد می‌گیرید . حتی اگر در کل یک فصل مطالعه شرکت کنید و موضوعی مانند این حلقه‌ها ساده به نظر می‌رسد - حتی یک میمون هم می‌تواند آن را انجام دهد - هنوز زمانی که وظیفه اجرای کد برای اولین بار را بر عهده دارید , سرتان را می‌خاراند . تو فکر می‌کنی , " صبر کن, یه قطعه از نحو ? همانطور که گفته می‌شود , شما باید از آن استفاده کنید یا آن را از دست بدهید , چون با وجود تکامل تکنولوژی , این ضرب‌المثل قدیمی هنگام یادگیری در کد درست است .
راهنمایی : ساخت یک پروژه هنگامی که از آن استفاده می‌کنید . یک پروژه شخصی اغلب نقطه شروع است .

۲. استفاده از اصول اولیه برای منافع بلند مدت

همان طور که در ابتدا ممکن است ابتدایی ظاهر شوند ، اصول برنامه‌نویسی همیشه باید اول مطرح شوند : هرچه بیشتر آن‌ها را درک کنید ، راحت‌تر است که مفاهیم پیشرفته ‌تری یاد بگیرید . از تجربه ما در کد گذاری Dojo ، دانشجویانی که در ابتدای دوره‌های خود عجله می‌کنند - که در آن بیشتر بر اصول توسعه وب تمرکز می‌کنیم - اغلب اولین کسانی هستند که در حال گذار به مواد پیشرفته ‌تری مانند برنامه‌نویسی پشت سر هستند . بنابراین قبل از این که اولین کلاس علوم کامپیوتر ۱۰۱ را ترک کنید ، یا فصل یک از یک برنامه آموزشی آنلاین را حذف کنید، به یاد داشته باشید که شما به مهم‌ترین قدم در یادگیری خود نگاه دارید .

کد پستی با دست . مهارت دارد و لازم است شغلی پیدا کنید

نمایشگرهای کامپیوتر نازک‌تر , هارد دیسک , و برنامه‌نویسی قدرتمند هستند , اما برنامه‌نویسی با دست هنوز یکی از موثرترین روش‌های یادگیری نحوه اجرای برنامه باقی می‌ماند . بر روی یک تخته یا دفتر یادداشت باشید , کدگذاری با دست نیازمند دقت , دقت و نیت پشت هر خط کد است . چون بر خلاف کامپیوتر شما نمی‌توانید کد نوشته شده را در وسط ورق بریزید تا ببینید آیا کار درست است یا نه . اگر چه زمان بیشتری مصرف می‌شود, این محدودیت شما را به یک توسعه دهنده واقعی‌تر , هم در کلاس و هم در بازار کار تبدیل می‌کند . برای امتحانات دانشکده‌ها و مصاحبه‌های فنی - بخش مهمی از فرآیند مصاحبه شغلی - شما باید با دست کد را کد کنید , زیرا نه تنها این برای یادگیری خوب است , بلکه به طور کلی تست نهایی مهارت برنامه‌نویس است . بنابراین زود شروع کنید و به این تمرین قدیمی عادت کنید .

۴. درخواست کمک کنید . تو به اون احتیاج داری.

به همان اندازه که برای تبدیل شدن به استیو جابز بعد از خودتان عالی است ، واقعیت این است که افراد سریع‌تر با مربیان و بازخورد همتا آشنا می‌شوند . چیزی که ممکن است مانند یک حشرات ثابت و یا یک موضوع غیر عادی به نظر برسد ، می‌تواند به سرعت با یک جفت چشم جدید یا یک تعبیر جدید از سوژه برطرف شود . چه به صورت آنلاین و چه در فرد ، ترول ها را نادیده بگیرید و از درخواست کمک نترسید زیرا هر برنامه‌نویس قبلا ً در کفش شما بوده‌است . علاوه بر این ، اغلب سازندگان عاشق این کد هستند، و اگر چیزی وجود داشته باشد که افراد مشتاق از آن لذت ببرند ، این است که دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید .
هشدار : در کدینگ کدگذاری ، ما پیشنهاد می‌کنیم که از قاعده ۲۰ دقیقه‌ای استفاده کنیم . حداقل ۲۰ دقیقه طول بکشید تا قبل از درخواست کمک ، چیزی را روی خودتان پیدا کنید . شانس خوبی وجود دارد که پاسخ پیش از این در مقابل شما قرار دارد ، و علاوه بر آن ، تلاش برای شما یک برنامه‌نویس بهتر را به طور کلی انجام می‌دهد .

۵. از منابع آنلاین بیشتری پیدا کنید . مقدار زیادی محتوی وجود دارد

اگر یک مفهوم خاص منطقی به نظر نمی‌رسد ، در یک کتاب درسی ، یا در طول سخنرانی کلاسی ، اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و به دنبال منابع آنلاین جایگزین برای یادگیری محتوای یک‌سان باشید . هر کسی متفاوت یاد می‌گیرد ، و تنها به این خاطر که یک منبع معنی ندارد ، به این معنا نیست که مشکلی با شما وجود دارد . این به این معنی است که شما نمی‌توانید با تحویل مواد عکس بگیرید . منابع آنلاین برای یادگیری برنامه‌نویسی کامپیوتر بی‌پایان هستند ، و همیشه یک پست reddit ، آموزش یوتیوب ، یا توضیح وبلاگ وجود دارد که به صورت شفاف به صورت شفاف عمل می‌کند .
نکته : قدرت جستجوی گوگل را دست‌کم نگیرید .

۶. فقط کد نمونه را بخوانید . تینکر را باخود ببرید !

خواندن کد نمونه برای درک نحوه کار آن کافی نیست . برای درک یک درک صحیح ، باید واقعا ً کد را اجرا کنید و با آن سرهم‌بندی کنید . با افزودن نظرات و دستورالعمل ، کد نمونه به راحتی قابل هضم توسط خواننده است ؛ اما در واقع ، تکرار آن بسیار مشکل است . خواندن شبیه به درک نیست ، و در واقع تلاش می‌کند کد خود را بنویسد ، یا حداقل اجرای آن را تسهیل کند ، روند یادگیری را بسیار آسان‌تر می‌کند .

۷. در زمان رفع اشکال زدایی استراحت کنید

هنگام اشکال‌زدایی , رفتن به سوراخ خرگوش برای ساعت‌ها کار آسانی است و هیچ تضمینی وجود ندارد که مشکل را حل کنید . برای اجتناب از این کار , بهتر است چند ساعت از حشره دور شوید و با یک دید جدید برگردید . نه تنها این راه تضمین‌شده برای کمک به حل این مشکل است , اما شما هم در ساعات سردرد نیز صرفه‌جویی خواهید کرد . بنابراین اگر کمک در دسترس نیست - برای تماس گرفتن با نکته‌ای که به دنبال مشاوره است , کمی استراحت کنید تا ذهن خود را روشن کنید و بعدا ً برگردید . در این بین , حشره هیچ جا نخواهد رفت و شما حداقل برخی از سلامت لازم برای بهبود بهره‌وری را بازسازی خواهید کرد .

نتیجه‌گیری : حفظ آرامش و ادامه کدگذاری .

با وجود این نکات مثبت , مهم‌ترین جز برای یادگیری سریع‌تر ماندن اطمینان داشتن است . برای انجام این کار , شما باید انتظار داشته باشید که مکررا ً و با پیشرفت خود صبور باشید ; چون متخصص شدن در هر چیزی نیازمند کار و زمان سخت است . و اگر کوچک‌ترین شکی در ذهن شما وجود داشته باشد, به یاد داشته باشید که هر برنامه‌نویس پیش از این راه را طی کرده‌است - هیچ کدام از آن‌ها به عنوان توسعه دهنده از شما نیستند . هر مسیری که در حال حاضر بر روی آن قرار دارید , دانشکده it یا اردوگاه بوت کدگذاری باشد , تنها مانع برای موفقیت , اخلاق کاری شما و اعتماد به پشت‌کار است .