سفید اندیش

مرجع تخصصی مقالات به روز علم و فناوری

نحوه گرفتن ویزا توریستی فرانسه

گرفتن ویزای توریستی برای فرانسه نوع ویزای شما بستگی به ملیت و طول اقامت شما دارد . فرانسه به شهروندان کشورهای زیادی اجازه بازدید بدون ویزا برای ماه‌ها را می‌دهد . اگر به یک ویزای شنگن و یا ویزای طولانی برای ورود به فرانسه نیاز دارید , باید با کنسولگری محلی خود قرار ملاقات داشته باشید و مدارک مناسب را فراهم کنید .
بررسی کنید که آیا شما به یک ویزای توریستی وابسته به کشور خود نیاز دارید , اگر کشور بومی شما بخشی از اتحادیه اروپا ( eu ) یا منطقه اقتصادی اروپا باشد , پس به مدت زمانی به یک ویزای توریستی برای فرانسه نیاز ندارید .
شما در صورتی که پاسپورت خود را از یکی از کشورهای زیر بگیرید : آندورا , آرژانتین , استرالیا , برمودا , برزیل , کاستاریکا , برزیل , کاستاریکا , مکزیک , کاستاریکا , مکزیک , موناکو , کشورهای نیوزیلند , سنگاپور , کره‌جنوبی , سوییس , انگلیس , اروگوئه , اروگویه , ونزوئلا .
اگر کشور شما فهرست نشود , به احتمال زیاد به درخواست ویزای شنگن برای بازدید از فرانسه نیاز دارید . ویزای شنگن براساس توافق بین دو کشور اروپایی است که به گردشگران اجازه ورود به کشورهای همسایه را می‌دهد و بدون اینکه گذرنامه خود را نشان دهند به کشورهای دیگر شنگن بروند .
اگر بیش از چند ماه بمانید , درخواست ویزای اقامت طولانی‌مدت کنید . این مورد برای هر ملیت خارج از اتحادیه اروپا و اروپا مورد نیاز است . اغلب , متقاضی برای ویزاهای اقامت طولانی درخواست کار , مطالعه یا شرکت در تجدید دیدار خانوادگی هستند .
چگونه یک ویزای توریستی در کنسولگری فرانسوی منطقه خود پیدا کنید . این قرار باید تا سه ماه قبل از رفتن شما به طول انجامد , اما بعد از خرید بلیت هواپیما و ترتیبات سفر . اگر می‌خواهید کم‌تر از دو هفته پس از قرار ملاقات ترک کنید , ویزای شما پذیرفته نمی‌شود .
مدارک مورد نیاز :
نسخه‌هایی از یک فرم درخواست ویزای شنگن . این فرم‌های آزاد به صورت آنلاین تحت عنوان " اخذ ویزا " از وب سایت اینترنتی در دسترس هستند .
پاسپورت شما باید چند صفحه خالی داشته باشد و حداقل سه روز پس از تاریخ عزیمت شما از فرانسه معتبر باشد .
عکس‌های گذرنامه با استفاده از عکس‌های پاسپورت
هتل یا رزرو سفر و اطلاعات پرواز شما .
مدرک پوشش بیمه پزشکی در حال سفر در فرانسه .
اظهارات بانک اصلی طی چند ماه گذشته , برای نشان دادن مدرک بودجه‌ای که در حال سفر به فرانسه هستید .
اثبات اقامت در منطقه‌ای که شما از آن استفاده می‌کنید . یک کارت شناسایی و کارت شناسایی با آن نشانی فهرست‌شده ممکن است به عنوان مدرک اقامت کار کند .
هزینه تقاضانامه را با پول نقد همراه خود بیاورید . هزینه تقاضانامه برای یک ویزای کوتاه‌مدت در حال حاضر نامشخص است .
تا چند هفته صبر کنید تا یک ویزای کوتاه‌مدت دریافت کنید .
هشدار : تعدادی شرکت خصوصی وجود دارند که ویزای شنگن را برای شما ارسال می‌کنند . شما نیازی به استفاده از یک شرکت یا پرداخت یک درخواست برای دریافت ویزای شنگن ندارید .

به اشتراک گذاری این پست: